Podobizny polityków PiS, którzy w ostatnich latach dorobili się gigantycznego majątku, pracując w spółkach Skarbu Państwa - z nadania partyjnego, 2 października (poniedziałek) 2023 roku staną na Dużym Rynku w Brodnicy. Początek ekspozycji o godz. 16.00.
Organizatorem tej specyficznej wystawy pt. „ My mamy drożyznę, oni miliony” jest brodniczanin, poseł Paweł Szramka, który w najbliższych wyborach do Sejmu startuje z list Koalicji Obywatelskiej.
„Aleja milionerów PiS" to akcja Platformy Obywatelskiej, pokazująca gigantyczną korupcję, nepotyzm i kolesiostwo, jakie rozprzestrzeniły się za czasów PiS w wielu dziedzinach naszego życia. Wielokrotnie słyszeliśmy z ust prezesa PiS, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy. Politycy Platformy Obywatelskiej obnażają hipokryzję dzisiejszej władzy, bo ci, pokazani na zdjęciach, a to tylko niewielka ich część, poszli do polityki właśnie po pieniądze. Naturalnej wielkości postacie, bezpośrednio związane z partią rządzącą, trzymają w rękach tabliczki z informacją, ile zarobiły w trakcie dwóch kadencji Prawa i Sprawiedliwości. Przed wyborami do Parlamentu warto poznać tych, którzy już zarobili gigantyczne kwoty, ale wciąż im mało i chcieliby więcej.
(wika)
Napisz komentarz
Komentarze